Casa Vacanza Alessandra

  • 38 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Η Casa Vacanza Alessandra Νάπολη απέχει 2 χλμ. από την Αίθουσα Τέχνης Palazzo delle Arti Napoli και προσφέρει την πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία.

Οι παροχές μπανίου στη βίλα περιλαμβάνουν επίσης μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, προσφέρονται ανέσεις, όπως στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Οι επισκέπτες της Casa Vacanza Alessandra μπορούν να χρησιμοποιήσουν παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν υγιεινή κουζίνα στο Al 53, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου5 λεπτών με τα πόδια.

Το Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο της Νάπολι απέχει μόνο 9 λεπτά με τα πόδια από τη βίλα και 100 μέτρα από Dante. Τα ιστορικά αξιοθέατα της περιοχής περιλαμβάνουν το Κάστρο του Αυγού, που βρίσκεται σε απόσταση 2,1 χλμ. Η Casa Vacanza Alessandra απέχει 16 λεπτά με τα πόδια από την Piazza del Municipio και μόλις 13 λεπτά με τα πόδια από χώρους ψυχαγωγίας, όπως Limoné. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Montesanto είναι σε απόσταση 450 μέτρων, ενώ η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Piazza Dante - Port'Alba βρίσκεται 150 μέτρα από το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Casa Vacanza Alessandra Νάπολη
Questo Rinascimento Casa Audrey
Τιμή μόνο για κινητά

Questo Rinascimento Casa Audrey

8.6
Έξοχο 60 σχόλια
66 μ από το κατάλυμα
USD 146 USD 131
ανά νύχτα
Questo Rinascimento Casa Newman
Τιμή μόνο για κινητά

Questo Rinascimento Casa Newman

9.1
Άριστο 54 σχόλια
66 μ από το κατάλυμα
USD 184 USD 166
ανά νύχτα
Ciro'S House
Τιμή μόνο για κινητά

Ciro'S House

9.3
Άριστο 33 σχόλια
103 μ από το κατάλυμα
USD 146 USD 131
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    2,3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 12:00 έως 17:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια δημοφιλή αξιοθέατα βρίσκονται κοντά σε η Casa Vacanza Alessandra;
      Μπορείτε να επισκεφτείτε Gesu Nuovo Church που βρίσκεται κοντά σε η Casa Vacanza Alessandra.
    • ❓
      Πόσο θα κοστίζει η διαμονή σε η Casa Vacanza Alessandra;
      Το κόστος διαμονής σε η Casa Vacanza Alessandra ξεκινάει από 96€ ανά βράδυ.
    • ❓
      Τι ώρα γίνεται η άφιξη και η αναχώρηση από/σε η Casa Vacanza Alessandra;
      Οι πελάτες της η Casa Vacanza Alessandra πρέπει να έρθουν στις 17:00 και να αναχωρήσουν μέχρι τις 11:00.
    • ❓
      Ποια εστιατόρια βρίσκονται κοντα σε η Casa Vacanza Alessandra;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η Casa Vacanza Alessandra περιλαμβάνουν Al 53 και Zazzu Gusto Sano Napoletano.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    2,3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Casa Vacanza Alessandra Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο